Konserwacja i Renowacja Mebli Zabytkowych

Renowacja mebli Warszawa

Renowacja mebli oraz renowacja antyków to nasza specjalność od wielu lat. Jako pracownia Artstyl powstała w 1984 roku świadczymy usługi z zakresu profesjonalnej renowacji i konserwacji mebli zabytkowych i antyków. Pracownia z siedzibą w Warszawie świadczy usługi na terenie całego województwa, a także kraju. Z chęcią podejmujemy się także współpracy z zagranicznymi klientami.

Biurko

Z wielką przyjemnością zajmiemy się renowacją starych mebli, odnawianiem antyków i przywracaniem blasku innym zabytkowym elementom umeblowania. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu i działaniu według zasady Primum non nocere jesteśmy w stanie sprawić, że każdy zabytkowy i antyczny mebel znów będzie cieszył oko jak niegdyś. Konserwacja i renowacja mebli antycznych wymaga szczególnego podejścia i traktowania. W naszej pracowni Artstyl wszystkie meble wychodzą spod ręki Artura Jaworskiego, artysty-plastyka, cenionego konserwatora i restauratora zabytkowych mebli i antyków z Warszawy. Dzięki jego doświadczeniu i długoletniej praktyce w konserwacji i renowacji mebli warszawa, kilkuletniemu prowadzeniu zajęć na wydziale Konserwacji Drewna Zabytkowego jednego z Uniwersytetów, a także na byciu biegłym sądowym z zakresu restauracji i mebli konserwacji przy warszawskim Sądzie Okręgowym można powierzyć mu odnawianie mebli czy renowację antyków i mieć na uwadze, że zajmuje się nimi profesjonalista.

Artur Jaworski spróbuje zmierzyć się z każdym zadaniem, które przedstawi mu klient. W swojej warszawskiej pracowni zapewni profesjonalną i kompleksową usługę z zakresu renowacji starych mebli zabytkowych czy renowacji antyków. Stare meble renowacja nigdy nie były tak łatwo dostępne. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Arturem Jaworskim, on z wielką przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące odnawiania antyków czy renowacji mebli Warszawa. Zapraszamy do skorzystania z oferty - kompleksowa renowacja antyków, renowacja mebli Warszawa i okolice, województwo mazowieckie.